איך לשמור על סירי אינדוקציה לאורך זמן בצורה הטובה ביותר?

רוכשים סירי אינדוקציה? אם אתם רוצים לשמור עליהם בצורה טובה לאורך זמן ולהיות בטוחים כי לא יקרה מצב בו בעוד זמן קצר הם כבר יהיו פחות ראויים לשימוש, במאמר זה תמצאו כמה טיפים יעילים וחשובים מאוד עבורכם.

סירי אינדוקציה מטבעם אלו סירים איכותיים מאוד ולכן אם תקפידו על שימוש נאות ופעולות תחזוקה ראויות תוכלו לעשות בהם שימוש במשך שנים רבות ללא כל בעיה, מה שיהפוך את ההוצאה הכספית הכרוכה ברכישה שלהם להרבה יותר משתלמת.

טיפים לניקיון של סירי אינדוקציה

בכדי לנקות סירי אינדוקציה באופן הטוב ביותר היעזרו בטיפים הבאים:

  1. לפני השימוש הראשון בסיר לאחר הרכישה שלו חשוב לשטוף אותו עם מים וסבון בכדי להסיר אבק, לכלוך או שאריות חומר שיש עליו.
  2. לאחר כל שימוש הניחו לסיר להתקרר מעט ושטפו אותו מיד עם מים וסבון. אל תשאירו סירים מלוכלכים לעמוד יותר מידי זמן, ככל שהאוכל ישאר זמן רב יותר בסיר יהיה קשה יותר לנקות אותו לאחר מכן.
  3. בסירי אינדוקציה לא מומלץ לעשות שימוש בחומרי ניקוי חזקים, ואם תקפידו לנקות אותם מיד לאחר השימוש כפי שנכתב בסעיף הקודם, גם לא יהיה לכם צורך בחומרים חזקים שכאלה.

טיפים לשמירה על הכלי

בכדי לשמור על כל אותם סירי אינדוקציה בהם אתם מתשתמשים חשוב להקפיד:

  1. בזמן הבישול להשתמש רק בכלים מעץ או סיליקון, לא כדאי לעשות שימוש בכלי מתכת אשר עלולים לשרוט את הציפוי של הסיר ולפגוע בו.
  2. סירי אינדוקציה הינם מוליכי חום מעולים ולכן בכדי להגיע לתוצאות מיטביות יש לעשות שימוש בחום בינוני או נמוך ולא כדאי להפעיל חום גבוה מידי אשר בסופו של דבר גם יגרום לאידוי מהיר של המים מהתבשילים שלכם, ועלול לשרוף אותם, וגם עלול לפגוע בסיר במידה ומבוצע בו שימוש ממושך לזמן רב.

כך תוכלו להיות בטוחים כי ההוצאה עבור רכישת סירי אינדוקציה תשתלם לכם ותוכלו ליהנות מהסירים למשך זמן רב ללא כל בעיה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *