כרטיס אשראי שחור

כרטיס אשראי שחור הוא כרטיס אשראי נדיר ופחות מוכר כמו כרטיס אשראי בצבע זהב, זאת עקב היותו של כרטיס אשראי שחור כרטיס המיועד לאנשי האלפיון העליון בלבד שבבעלותם מעל למיליון שקלים בעובר ושב. כרטיס אשראי שחור מציע בנוסף שירותים שונים, הטבות ומוצרי לייף סטייל וכן מוקד שירות המיועד למחזיקי כרטיס אשראי שחור לשם מימוש בקשות וטיפול בפניה של לקוחות.

כרטיס אשראי שחור מיועד למעשה ללקוחות וי איי פי העומדים בדרישה של הפקדת סכומים גבוהים מאד בחשבון העובר ושב ההופכים אותם לבעלי כרטיס אשראי שחור הנחשב לכרטיס האשראי היוקרתי והנדיר ביותר. בהתאם גם עלותו ודמי השימוש של כרטיס אשראי שחור הם גבוהים ביותר ונעים בעלות של כאלפיים דולר לכרטיס ודמי שימוש שנתיים של כאלף דולר. גם מספר מחזיקי כרטיס אשראי שחור כיום אינו גבוה כתוצאה מהדרישה להשתייך לאלפיון העליון. בין אלף לאלפיים לקוחות בלבד הם בעלי כרטיס אשראי שחור והם בעלי הון של מעל למיליון שקלים בעובר ושב. הלקוחות של כרטיס האשראי השחור מעידים על שביעות רצון מהכרטיס ומהשירות למרות עלויות דמי הכרטיס הגבוהות. יחד עם זאת לא תמיד כרטיס אשראי שחור ממשיך להיות מונפק ללקוחות עקב מיעוט לקוחות העומדים בתנאי הסף הנדירים הדורשים גם רכישות רבות יותר עם כרטיס זה.

כרטיס אשראי שחור מעניק למחזיקי הכרטיס שירותים נרחבים ומלאים בכל תחום כגון הטבות שונות בנסיעות, התחום המסעדות, שהייה במלונות והטבות בספא, הזמנות כרטיסים התחום הספורט והבידור וכן הטבות מגוונות בתחום הקניות, כאשר שימוש נפוץ של כרטיס אשראי שחור הוא בתחום המלצות לרכישת כרטיסים למופעי בידור ולאירועי ספורט המועדפים יותר על לקוחות האלפיון העליון.

דמי השימוש השנתיים של כרטיס אשראי שחור הם כאלף דולר אך משתנים מעת לעת. כרטיס אשראי שחור קיים בשוק קרוב לשני עשורים ומעניק הטבות רבות והוא שווק בתחילה לאנשי עסקים בכירים ואף לכוכבי הוליווד אולם עם הזמן כרטיס אשראי שחור החל להיות מעט יותר נפוץ ברחבי העולם וגם הגיע לישראל וכיום רק כמה מאות ישראלים הם בעלי כרטיס אשראי שחור.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *