ארון הזזה- הנוחות החדשה

אחד הארונות הפופולריים ביותר בעידן המודרני הוא ארון הזזה. זהו ארון אשר בבתים רבים ששים שהוא יהיה חלק מרשימת מוצרי האחסון שלהם. עם ארון כזה ניתן לחסוך מקום רב בכל חדר, ולעתים החיסכון הוא כפול, בשל כך שאם ניתן לחצוב בקיר אז גם חסכתם בנפח וגם במקום פתיחת דלת. קניית ארון הזזה היא קנייה כדאית גם ברמה העיצובית, שכן חלק נכבד מהם הוא מודפס: בפאנל הקדמי של הארון יש הדפסות על עץ וזכוכית המעטרות את הארון בגוונים צבעוניים, שחלקם ממש משמשים כמו תמונת קיר לכל דבר ועניין.

חיסכון במקום

ארון הזזה הוא ארון חוסך מקום פר אקסלנס. לא גילו נקודות בבית שניתן לחצוב בקירות שלהן? עדיין, חסכתם במקום של פתיחת דלת. זוהו נקודות בהן ניתן לחצוב? חסכתם גם בנפח הארון וגם בדלת פתיחה. חיסכון זה בממוצע מגיע ל- 2-4 מ' לחדר מגורים, מה שמפנה מקום רב הלכה למעשה בכל חדר בו הוא מוצב.

עיצוב באופן חסר תקדים

ארון ההזזה מאפשר לכם לקחת את העיצוב צעד אחד קדימה. גם אם החלטתם שהארונות בכלל לא ימוקמו בחדרים, אלא במעין חדר מחסן או חדר ארונות, גם חדר כזה יהיה מאד מעוצב ומדוגם כאשר הארונות שנמצאים בו הם ארונות הזזה. בכזה חדר, כאשר מסביב יש רק ארונות מודפסים, המרוויחים הגדולים הם אתם משום שמבלי שתליתם תמונה אחת, חדר זה יהיה עתיר בגרפיקה ובמוצרי אומנות שינבעו מהפנלים הקדמיים של כל ארון וארון.

איכות גם ברמת העמידות והשרידות של הארון

זהו אחד הארונות היותר יציבים, ויותר חזקים שיש. עם ארון הזזה ניתן לומר שלום לתופעות שהיו מוכרות להם כמו שימון הדלת, תקיעת הדלת בארון וכד'. כאשר הדלת נמצאת על מסילת הזזה, היא תמיד תתפקד, ותמיד תשרת אתכם נאמנה. מלבד הדלת, גם הפנלים והמדפים של ארונות הזזה נחשבים לעמידים מאד בכל חדר בכל סגנון: מחדרים כמו מטבח ומקלחת ועד חדרי מגורים. ארון שכזה אכן מחזיק מעמד בבתי לקוחות זמן רב, ונחשב לאחד הארונות היציבים ביותר בשוק רכיבי האחסון בישראל ובעולם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *