כובעים הם חלק מהלוק שלך

כובעים תמיד היו אקססוריז שהוא חלק מהופעתנו הככללית. בעבר נחשבו הקובעים לסמל מעמד וסטטוס, הם מגיעים במגוון סגנונות וצבעים, איתנו לאורך כל השנה בין אם זה כובעי הקש , הקסקט של הקיץ וכובעי הגרב של החורף. והם הפכו לעוד אמירה אופנית מעבר להיותם מגנים מפני השמש.

?עד כמה כובעים נחוצים לנו כאקססוריז

הכובעים הפכו לאמירה אופנתית בשנים האחרונות. אם פעם תפקידם היה להגן מפני השמש או הקור בחורף, כיום כובעים יכולים להיחבש סתם בתור אמירה אופנית בדומה למשקפי שמש. הכובעים מגיעים במגוון סגנונות, עיצובים וצבעים כך שכל מה שאתה צריך זה פשוט לבחור את הכובע שהכי אתה מתחבר אליו. מה שטוב בכובעים שהם לא יוצאים מהאופנה, כך למשל כובעי הקש, קסקט וכן הצמר וכל שנה ניתן לחבוש אותם על הראש ולצאת עימם לרחוב או לעבודה או כל מקום אחר.

?אילו סוגי כובעים קיימים

קיימים מגוון סוגי כובעים אשר השימוש בהם נעשה לאורך עונות השנה. כך למשל נמצא כובעי קש, כובעי קסקט עם מצחייה אש מתאימים לעונת הקיץ החמה וכן אף לאביב. לעומת זאת כובע הגרב, צמר יתאימו לעונת החורף הקרה ויגנו על ראשנו מפני קור וגשם. סוגי הכובעים הקיימים הינם:

כובעי מצחייהכובעים אלו כבר לא רק מגינים מפני השמש החמה, אלא נותנים לו לוק מיוחד אשר מתאים לשאר הבגדים והנעליים שאנו לובשים ונועלים.

כובעי קש- אלו כובעים אשר יתאימו לימים חמים בין אם זה בים, בבריכה או אפילו סתם טיול עם חברים או ברחוב.

כובעי צמר וגרב– כובעים אלה מתאימים לימי החורף הקרים, הם מחממים את הראש מפני קור הרוחות, והגשם אשר יורד וכן עדיין נראים שיקים ואופנתיים. כובעים אלו מתאימים לאנשים עם קרחות או שיער קצוץ שללא כובע הם מרגישים קור בקרקפת.

כובעי מגבעת– אלו כובעים אשר דומים לכובע הסבא המסורתי, רק שהם מגיעים בצבעים שונים ועיצובים שונים עם קוים מזוגזגים וסרט מעליהם.

?למה כדאי שיהיה לנו כמה כובעים בארון

בכל ארון בגדים חובה שיהיו כמה סוגי כובעים במיוחד לעונות הקיץ והחורף. את הכובעים ניתן אף לחבוש בשאר עונות השנה. הכובעים מזמן הפכו להצהרה אופנתית, לכן חשוב לשלב אותם בהופעה שלנו באירועים מיוחדים וכן ביום יום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *