איך תוכלו לשלוט על ההוצאות גם עם תשלום באמצעות כרטיסי אשראי שחור?

רבים אשר מחזיקים כרטיסי אשראי, במיוחד אם מדובר ביותר בכרטיס אחד או שניים, מאבדים את המעקב אחר ההוצאות שלהם ובסופו של דבר, כשמגיע מועד הפרעון של כרטיס האשראי בכל חודש, הם מבינים כי שוב חרגו מתקציב ההוצאות שלהם ושוב הכניסו את עצמם למצב בעייתי בחשבון הבנק שלהם.

לכן, אם אתם רוצים לשלוט על ההוצאות שלכם גם באמצעות כרטיסי אשראי, קראו את המאמר עד תומו ותקבלו כמה טיפים חשובים שיעזרו לכם בכך.

שמרו קבלות של כל הוצאה

שמירה של הקבלות על תשלומים באמצעות כרטיסי אשראי, ובכלל, יכולה לאפשר לכם לעקוב בצורה טובה אחר ההוצאות שלכם. בסוף כל יום אספו את הקבלות וחשבו כמה הוצאתם. כך, ביום שלמחרת תוכלו לדעת האם עליכם לחסוך בהוצאות מסויימות או שההתנהגות שלכם מחושבת ונכונה בדיוק כפי שהיא צריכה להיות. בנוסף, שמירה על קבלות מונעת מצבים בהם בני זוג "מסתירים" אחד מהשני רכישות חפוזות ורגשיות באמצעות כרטיסי אשראי שונים, וכך שניהם לומדים להתנהל בצורה חכמה יותר עם כרטיס האשראי השחור שלהם.

בדקו את חשבון הבנק בכל בוקר

קבעו לעצמכם נוהל בו בכל בוקר אתם נכנסים אל חשבון הבנק שלכם דרך האינטרנט ובודקים מה המצב שלו ושל ההוצאות באמצעות כרטיסי אשראי שלכם. בדיקה שכזו אשר מבוצעת מידי בוקר תאפשר לכם להיות בטוחים במהלך היום במה שקורה לכם בחשבון ולדעת האם אתם עומדים בתכנון הפיננסי שלכם לאותו חודש, או שכדאי להתחיל לחסוך בהוצאות עליהן אתם יכולים לוותר. מעקב יום יומי שכזה יהפוך את ההתנהלות הפיננסית שלכם לטובה יותר, ולכן חשוב להפוך אותו להרגל.

נסו לוותר על תשלום בתשלומים

אם יש לכם רכישה שאתם לא יכולים לוותר עליה – אין ברירה, אך אם יש מוצרי מותרות שאתם רוצים לרכוש אך מדובר בסכום גדול, אל תשלמו בתשלומים. אם אתם לא יכולים לשלם בפעם אחת – ותרו על הרכישה. ברגע שכרטיס האשראי השחור מלא בתשלומים מחודשים קודמים אתם יכולים להגיע למצב בו כבר בתחילת החודש כרטיס האשראי עמוס ולא מעניק לכם אפשרות להתנהל בצורה חכמה ולא לחרוג מהתקציב שלכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *