איך לתמחר ללקוחות שליחויות בארץ?

אם יש לכם אתר אינטרנט ואתם רוצים להציע ללקוחות שלכם שליחויות בארץ של המוצרים השונים, עליכם לתמחר בצורה נכונה את המחיר של השליחויות הללו. למרות שאנו מתגוררים במדינה קטנה, עדיין עלויות המשלוחים יכולות להיות שונות, תלוי במקום אליו אתם מעוניינים לשלוח, ולכן כדאי מראש לברר את עלויות המשלוח של כל חברה איתה אתם מעוניינים לעבוד ולתמחר זאת עבור הלקוחות שלכם דרך האתר.

כמובן, כדאי לבצע בשלב הראשוני השוואת מחירים בין כמה חברות שליחויות בארץ בכדי שתוכלו להציע ללקוחות שלכם מחירים נוחים ומשתלמים של המשלוח. ישנם לקוחות אשר מבצעים השוואת מחירים לא רק של המוצרים עצמם, אלא גם של עלויות המשלוחים, ובהחלט יכולים לבחור במתחרה אשר יציע להם עלויות משלוח נמוכות יותר.

אל תנסו להרוויח גם על המשלוח

ישראלים, כמו ישראלים, לעיתים מנסים לקחת נתח מכל דבר, גם אם הוא קטן. היום ניתן למצוא מוכרים אשר מנסים להעלות גם את המחיר של המשלוח בעוד כמה שקלים בודדים בכדי להרוויח גם אותם, אבל המלצה שלנו – אל תעשו את זה. בדיוק כפי שאתם רוצים להרוויח, הצרכן הישראלי רוצה לחסוך. ואם לא תאפשרו לו את זה הוא יפנה לבעלי עסקים אחרים אשר מציעים מוצר דומה אך בעלויות משתלמות יותר.

לכן כאשר אתם מתמחרים שליחויות בארץ עבור המוצרים השונים שלכם בצעו את התמחור על פי העלות של חברת המשלוחים בלבד. בנוסף, כדאי יחד עם כל האופציות להציע ללקוחות גם אפשרות לקבל משלוח חינם כאשר לא משתמשים בשירות של חברת שליחויות בארץ אלא בעזרת הדואר הרגיל, וכך להציע להם אפשרויות בחירה טובות יותר.

תמחור לפי משקל חבילה

שימו לב כי יש חברות שליחויות בארץ אשר דורשות עלויות גבוהות יותר על פי משקל החבילה ולכן חשוב לקחת בחשבון את זה, וליידע את הלקוחות. לכן גם כדאי לציין באתר משקל של המוצרים בכדי שהלקוח, והמערכת של האתר, ידעו לבצע את החישוב בצורה נכונה ולתמחר ללקוח באופן אוטומטי את עלויות המשלוח בהן עליו לעמוד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *